Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Начела и напатствија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 30 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q5614423 (translate me))
с
 
|group1 = Преглед
|list1 = {{nowrap begin}}[[Википедија:Пет столба|Пет столба]]{{·w}} [[Википедија:Начела и напатствија|Начела и напатствија]]{{·w}} [[Википедија:Список на начела|Список на начела]]{{·w}} [[Википедија:Список на напатствија|Список на напатствија]]{{nowrap end}}
 
|group2 = Глобални начела

Прегледник