Разлика помеѓу преработките на „Фудбалско игралиште“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 1.974 бајти ,  пред 8 години
Создадена страница со: 300px|thumb|Димензии на фудбалски терен '''Fudbal''' ({{jez-eng|football}}, od reči ({{j...
(Создадена страница со: 300px|thumb|Димензии на фудбалски терен '''Fudbal''' ({{jez-eng|football}}, od reči ({{j...)
(нема разлика)
6

уредувања

Прегледник