Предлошка:Taxonomy key: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
 
|-
|Ранг:
|<code>{{{rank|{{{{PAGENAME}}|rank}}}}}</code> (се прикажува како <code>{{angliciseмакедонски rankтаксорангови|{{{rank|{{{{PAGENAME}}|rank}}}}}}}</code>)
|-
|Врска:

Прегледник