Предлошка:Taxonomy key: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
|-
|Секогаш да се прикажува?
|{{#if:{{{always_display|{{{{PAGENAME}}|always_display}}}}}|да (рачна/автоматска промена)[[Категорија:Автоматски таксокутии што користат always_display]]|{{#switch:{{uclc:{{{rank|{{{{PAGENAME}}|rank}} }}} }}
| virus_group
| regnum | phylum | divisio | classis | ordo | familia | genus | species = да (важен ранг)

Прегледник