Разлика помеѓу преработките на „Чикаго Булс“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
нема опис на уредувањето
с
| боја2 = #C41E3A
| име = Чикаго Булс
| лого = Chicago Bulls logo.svgjpg
| imagesize = 120px
| конференција = [[Источна Конференција НБА|Западна Конференција]]

Прегледник