Разлика помеѓу преработките на „Валкан танц“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 7 години
с
нема опис на уредувањето
с (корекции и дополнувања)
с
| studio = Great American Films Limited Partnership
| distributor = [[Vestron Pictures]]<br>[[Lions Gate Entertainment|Lionsgate]]
| released = {{Film date|1987|8|21|8}}
| runtime = 100 минути
| country = Соединети Американски Држави
93

уредувања

Прегледник