Прејди на содржината

Албум во живо: Разлика помеѓу преработките

Додадени 24 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додава: pl:Album koncertowy
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: vi:Album trực tiếp)
с (Бот Додава: pl:Album koncertowy)
[[nn:Konsertalbum]]
[[no:Live-album]]
[[pl:Album koncertowy]]
[[ro:Album live]]
[[simple:Live album]]
21.521

уредување