Разлика помеѓу преработките на „Википедија:ППЃП“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 225 бајти ,  пред 7 години
<br/>{{против}}
;Воздржани
#{{воздржан}}
#{{воздржан}} Статијата е добра (има наводи, надворешни врски), но е недовршена и нема доволно слики.----[[Корисник:DavidJovanoski|Давид Јованоски]]
;Коментари
<br/>{{коментар}}
182

уредувања

Прегледник