Разлика помеѓу преработките на „Википедија:ППЃП“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 223 бајти ,  пред 7 години
<br/>{{против}}
;Воздржани
#{{воздржан}}
#{{воздржан}} Мислам дека статијата е доволно уредена(има наводи, надворешни врски, но е кратка ----[[Корисник:Blagojcedisoski|Благојче Дишоски]]
 
;Коментари
182

уредувања

Прегледник