Разлика помеѓу преработките на „Википедија:ППЃП“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 7 години
<br/>{{против}}
;Воздржани
#{{воздржан}} Статијата е добра (има наводи, надворшни врски), но е недовршена и наманема доволно слики.----[[Корисник:DavidJovanoski|Давид Јованоски]]
;Коментари
<br/>{{коментар}}
182

уредувања

Прегледник