Разлика помеѓу преработките на „Валкан танц“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 6 бајти ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
| image = Dirty Dancing.jpg
| border = yes
| caption = TheatricalФилмскиот release posterпостер
| director = [[Емил Ардолино]]
| producer = [[Линда Готлиб]]
93

уредувања

Прегледник