Разлика помеѓу преработките на „Надморска височина“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 37 бајти ,  пред 7 години
с
Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q190200
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q190200 (translate me))
с (Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q190200)
[[it:Metri sul livello del mare]]
[[kk:Абсолют биіктік]]
[[hu:Tengerszint feletti magasság]]
[[pl:N.p.m.]]
[[sk:Metrov nad morom]]

Прегледник