Разлика помеѓу преработките на „Миланска катедрала“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
| map_caption =
| location = [[Милано]], [[Италија]]
| geo = {{coord|45|27|51|N|9|11|29|E|region:IT_type:landmark|display=inline, title}}
| religious_affiliation = [[Римокатоличка]]
| rite =
182

уредувања

Прегледник