Разлика помеѓу преработките на „113“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 12 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: srn:113
с (Бот Додава: af, am, an, ar, ast, az, be, be-x-old, bg, bh, bn, bpy, br, bs, ca, co, cs, csb, cv, cy, da, de, el, en, eo, es, et, eu, fi, fr, gd, gl, he, hr, ht, hu, id, io, it, ja, jv, ka, ko, ksh, la, lb, map-bms, mr, ms, nah, nap, nds, ne)
с (Бот Додава: srn:113)
[[sq:113]]
[[sr:113]]
[[srn:113]]
[[su:113]]
[[sv:113]]
59.415

уредувања

Прегледник