Разлика помеѓу преработките на „Минхаузенов синдром“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Infobox disease| Name = Психолошки пореметувања Image = | Caption = | DiseasesDB = 8459 | DiseasesDB_mult = {{DiseasesDB2|33...)
 
{{Infobox disease|
Name = Психолошки пореметувања
|Image = |
Caption = |
DiseasesDB = 8459 |
182

уредувања

Прегледник