Бранислав Ивановиќ: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 9 години
обновување
с (Bot: Migrating 43 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q181921 (translate me))
(обновување)
| years3 = 2003–2006 | clubs3 = [[ОФК Београд]] | caps3 = 55 | goals3 = 5
| years4 = 2006–2008 | clubs4 = [[ФК Локомотив Москва|Локомотив Москва]] | caps4 = 54 | goals4 = 5
| years5 = 2008– | clubs5 = [[Челзи]] | caps5 = 131140 | goals5 = 1213
| nationalyears1 = 2003–2007 | nationalteam1 = [[Национален фудбалски тим на Србија до 21 година|Србија U-21]] | nationalcaps1 = 38 | nationalgoals1 = 4
| nationalyears2 = 2005– | nationalteam2 = [[Национален фудбалски тим на Србија|Србија]] | nationalcaps2 = 5860 | nationalgoals2 = 7
| pcupdate = 23:00, 16 June 2012 (UTC)
| ntupdate = 22:00, 15 June 2012 (UTC)

Прегледник