Гордост: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 43 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Без извори}} '''Гордост''' е емоција или чувство на големо задоволство со самиот се...)
 
Нема опис на уредувањето
 
'''Гордост''' е [[емоција]] или чувство на големо задоволство со самиот себеси, т.е. почитување на самиот себеси во „целина“.
 
{{психологија-никулец}}
 
{{Видови на чувства}}

Прегледник