Тесноносни мајмуни: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 40 бајти ,  пред 9 години
с
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Bot: Migrating 32 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q206930 (translate me))
сНема опис на уредувањето
| subdivision_ranks = [[Фамилија (биологија)|Фамилии]]
| subdivision =
[[старосветски мајмуни|Cercopithecidae]]<br />
[[Hylobatidae]]<br />
[[Hominidae]]

Прегледник