Разлика помеѓу преработките на „Кутлеш“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 258 бајти ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 27 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q213916 (translate me))
* [[Список на села во Бер]]
 
{{Историски главни градови на Македонија}}
 
{{Светско наследство во Грција}}
{{УНЕСКО-заштитен}}
{{Светско наследство во Грција}}
 
[[Категорија:Села во Егејска Македонија]]
[[Категорија:Објекти на светско наследство во Грција]]
[[Категорија:Археолошки локалитети во Грција]]
[[Категорија:Градови во Кралството Македонија]]
[[Категорија:Престолнини на Кралството Македонија]]

Прегледник