Разлика помеѓу преработките на „Извршен совет на Собранието на Македонија од 1986“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12291278
с (Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12291278)
{{Влади на Македонија}}
[[Категорија:Влади на Социјалистичка Република Македонија|1986]]
 
[[bg:Правителство на Социалистическа република Македония (17)]]

Прегледник