Предлошка:Корисник sh-4: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
<div style="float:left;border:solid #CCCC00 1px;margin:1px">
<table cellspacing="0" style="width:238px;background:#FFFF99"><tr>
<td style="width:45px;height:60px;background:#FFFF00;text-align:center;font-size:14pt">'''[[Српскохрватски јазик|sh]]-45'''</td>
<td style="font-size:8pt;padding:4pt;line-height:1.25em">Корисник [[:Категорија:Корисник sh-45|течнобез грешака]] говори [[:Категорија:Корисник sh|српскохрватски]].<br /> Korisnik [[:Категорија:Корисник sh-45|tečnobez grešaka]] govori [[:Категорија:Корисник sh|hrvatskosrpski]].</td>
</tr></table>
[[Категорија:Корисник sh|{{PAGENAME}}]]
[[Категорија:Корисник sh-45|{{PAGENAME}}]]
</div>
594

уредувања

Прегледник