Прејди на содржината

Сантиметар: Разлика помеѓу преработките

Додадени 34 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додава: be-x-old:Сантымэтар
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: gan:厘米)
с (Бот Додава: be-x-old:Сантымэтар)
[[ar:سنتيمتر]]
[[ay:Mitru patakachjata]]
[[be-x-old:Сантымэтар]]
[[br:Kantimetr]]
[[bs:Centimetar]]
59.415

уредувања