Разлика помеѓу преработките на „Пулово“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземен 21 бајт ,  пред 8 години
с
Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12291757
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Егејска Македонија; козметички промени)
с (Робот: Селам 1 меѓујазични врски во Википодатоци на d:q12291757)
 
[[Категорија:Села во Егејска Македонија]]
 
[[bg:Пулово]]

Прегледник