Разлика помеѓу преработките на „ReLoad“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 12 бајти ,  пред 7 години
нема опис на уредувањето
| length1 = 4:29
| title2 = [[The Memory Remains]]
| note2 = feat.со [[MarianneМаријана FaithfullФејтфул]]
| music2 = Хетфилд, Улрих
| length2 = 4:39

Прегледник