Прејди на содржината

Партија за демократски просперитет: Разлика помеѓу преработките

с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Бот Додава: sv:Partiet för demokratiskt välstånd)
[[bg:Партия за демократичен просперитет]]
[[en:Party for Democratic Prosperity]]
[[sv:Partiet för demokratiskt välstånd]]
43.100

уредувања