Предлошка:Образложение за неслободна слика: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q10985918 (translate me)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Bot: Migrating 2 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q10985918 (translate me))
[[Категорија:Шаблони за објаснување за неслободна употреба|Слика]]
 
[[kk:Үлгі:Еркін сурет емес/Мақала]]
[[ru:Шаблон:Несвободный файл/ОДИ]]
</noinclude>

Прегледник