Разлика помеѓу преработките на „Скопска бискупија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q876625 (translate me)
с (Bot: Migrating 6 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q876625 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q876625 (translate me))
[[Категорија:Римокатолички епархии во Европа]]
[[Категорија:Католицизам во Македонија]]
 
[[uk:Дієцезія Скоп'є]]

Прегледник