Алберт Сониксен: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 37 бајти ,  пред 9 години
с
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
* [http://www.angelfire.com/super2/vmro-istorija/Foto/albert-s.html Кратка биографија на Алберт Сониксен]
[[Категорија:Американски новинари|С]]
[[bg:Алберт Сониксен]]

Прегледник