Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Грција-гео-никулец“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
с (Робот: Додава tr:Şablon:Yunanistan-coğ-taslak)
с
[[Категорија:Географски никулци за Грција<noinclude>| </noinclude>]]
<noinclude>
[[en:Template:Greece-geo-stub]]
[[id:Templat:Yunani-geo-stub]]
[[ru:Шаблон:Greece-geo-stub]]
[[tr:Şablon:Yunanistan-coğ-taslak]]
[[uk:Шаблон:Greece-geo-stub]]
</noinclude>

Прегледник