Прејди на содржината

Хелена (Монтана): Разлика помеѓу преработките

Одземени 28 бајти ,  пред 9 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q38733 (translate me)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Bot: Migrating 80 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q38733 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q38733 (translate me))
[[Категорија:Градови во Монтана]]
[[Категорија:Главни градови на американските сојузни држави]]
 
[[lij:Helena (Montann-a)]]