Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Судири во 1877 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Bot: Migrating 9 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q8517493 (translate me)
с (r2.7.3) (Робот: Додава vi:Thể loại:Xung đột năm 1877)
с (Bot: Migrating 9 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q8517493 (translate me))
[[Категорија:1877]]
[[Категорија:Конфликти во 19 век|7*1877]]
 
[[en:Category:Conflicts in 1877]]
[[fr:Catégorie:Bataille de 1877]]
[[ko:분류:1877년 분쟁]]
[[id:Kategori:Konflik tahun 1877]]
[[it:Categoria:Guerra nel 1877]]
[[no:Kategori:Konflikter i 1877]]
[[ru:Категория:Конфликты 1877 года]]
[[sv:Kategori:Krigsåret 1877]]
[[vi:Thể loại:Xung đột năm 1877]]

Прегледник