Јохан Тарчуловски: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
| death_date =
| birth_place = {{роден во|Скопје}}, {{МКД}}
| death_place = {{роден на|17|ноември|1974}}
| placeofburial =
| placeofburial_label =
Анонимен корисник

Прегледник