Разлика помеѓу преработките на „Јована (кралица на Шкотска)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q242322 (translate me)
с (Bot: Migrating 14 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q242322 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q242322 (translate me))
 
[[Категорија:Шкотски кралици]]
[[Категорија:Жени од Англија]]
 
[[hr:Ivana, kći Edvarda II.]]

Прегледник