Фразеологија: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 2.560 бајти ,  пред 14 години
Нова страница: Дел од лексиката што ги проучува зборовниве состави како јазични единици се нарекува '''фра...
(Нова страница: Дел од лексиката што ги проучува зборовниве состави како јазични единици се нарекува '''фра...)
(нема разлика)
1.250

уредувања

Прегледник