Разлика помеѓу преработките на „Иван IV (Русија)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 23 бајти ,  пред 8 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q7996 (translate me)
с (Bot: Migrating 66 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q7996 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q7996 (translate me))
[[Категорија:Московјани]]
[[Категорија:Европски монарси од 16 век]]
 
[[sh:Ivan IV Grozni]]

Прегледник