Лагуна Брава: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземен 21 бајт ,  пред 9 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3400345 (translate me)
[непроверена преработка][проверена преработка]
с (Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3400345 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3400345 (translate me))
[[Категорија:Езера во Гватемала]]
[[Категорија:Карстни езера]]
 
[[pt:Lago Mirabel]]

Прегледник