Предлошка:Образложение за неслободна слика: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q7412408 (translate me)
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q7412408 (translate me))
[[Категорија:Шаблони за објаснување за неслободна употреба|Слика]]
 
[[ar:قالب:Non-free image rationale]]
[[en:Template:Non-free image rationale]]
[[kk:Үлгі:Еркін сурет емес/Мақала]]

Прегледник