Разлика помеѓу преработките на „ОУ „Славчо Стојменски“ - Виница“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
с (Бот: козметички промени)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
<!-- Ако имате податок, напишете го после знакот = --> На 15 и 17.01.2013 година беа одржани две работилници со наставниците од предметна и одделенска настава на теми,,Говорот на телото во наставата" обучувачи Јадранка Илиева- наставник и Марина Спасова-наставник и ,,Вештини на комуникации-видови комуникации"обучувач Јордан Стојанов-училишен педагог
<!-- Ако имате податок, напишете го после знакот = -->
{{Инфокутија - основни училишта|
|слика=
Анонимен корисник

Прегледник