Кралство Србија: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 24 бајти ,  пред 9 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q241748 (translate me)
с (Bot: Migrating 30 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q241748 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q241748 (translate me))
[[Категорија:Поранешни држави на Балканот]]
[[Категорија:Поранешни кралства]]
 
[[gl:Reino de Serbia]]

Прегледник