Разлика помеѓу преработките на „Рабат“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 34 бајти ,  пред 8 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3551 (translate me)
с (Bot: Migrating 110 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3551 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3551 (translate me))
[[Категорија:Главни градови во Африка|Рабат]]
[[Категорија:Градови во Мароко]]
 
[[ar:الرباط (مدينة)]]

Прегледник