Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Никулци за географски поими“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
с
с
{{категорија за никулци|article=[[географија|географски поими]]|newstub=гео-поим-никулец|category=ГеографскаГеографски терминологијапоими}}
 
[[Категорија:Никулци од областа на географијата| Поими]]

Прегледник