Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Никулци за географски поими“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{категорија за никулци|article=географски поими или палеогеографија|new...)
 
с
{{категорија за никулци|article=[[географија|географски поими]] или [[палеогеографија]]|newstub=гео-поим-никулец|category=Географска терминологија}}
 
[[Категорија:Никулци од областа на географијата| Поими]]

Прегледник