NGC 6025: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 273 бајти ,  пред 9 години
с
Bot: Migrating 17 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q841193 (translate me)
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 17 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q841193 (translate me))
[[Категорија:Нов општ каталог]]
[[Категорија:Објекти во соѕвездието Јужен Триаголник]]
 
[[az:NGC 6025]]
[[de:NGC 6025]]
[[en:NGC 6025]]
[[eo:NGC 6025]]
[[it:NGC 6025]]
[[kk:NGC 6025]]
[[hu:NGC 6025]]
[[nl:NGC 6025]]
[[uz:NGC 6025]]
[[pl:NGC 6025]]
[[pt:NGC 6025]]
[[ru:NGC 6025]]
[[sk:NGC 6025]]
[[sr:NGC 6025]]
[[tr:NGC 6025]]
[[uk:NGC 6025]]
[[zh:NGC 6025]]

Прегледник