Прејди на содржината

Партија за демократски просперитет: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
 
Нема опис на уредувањето
 
Во моментот лидер на ПДП е Абдулади Вејсели.
 
[[Категорија:Македонски политички партии]]