Сава Петровиќ Његош: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Bot: Migrating 9 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1268089 (translate me)
с (Bot: Migrating 9 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1268089 (translate me))
[[Категорија:Династија Петровиќ-Његош]]
{{Династија Петровиќ-Његош}}
 
[[cs:Sava II. Petrović-Njegoš]]
[[en:Sava II Petrović-Njegoš]]
[[fr:Sava II Petrović-Njegoš]]
[[hr:Sava Petrović Njegoš]]
[[it:Sava II Petrović-Njegoš]]
[[pl:Sawa Petrowicz]]
[[ru:Савва Петрович]]
[[sr:Сава Петровић Његош]]
[[sh:Sava Petrović Njegoš]]

Прегледник