Ант (атол): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 128 бајти ,  пред 9 години
с
Bot: Migrating 7 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q570479 (translate me)
(Создадена страница со: thumb|300px|Сателитска снимка на Ант. '''Ант''' е мал атол во сој...)
 
с (Bot: Migrating 7 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q570479 (translate me))
 
{{Микронезија-никулец}}
 
[[de:Ant (Atoll)]]
[[en:Ant Atoll]]
[[es:Atolón Ant]]
[[lt:Antas]]
[[pt:Ahnd]]
[[ru:Ант (атолл)]]
[[zh:安特環礁]]

Прегледник