Јужни бантоидни јазици: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Bot: Migrating 7 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3183152 (translate me)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам pt:Línguas bantóides meridionais во pt:Línguas bantoides meridionais)
с (Bot: Migrating 7 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3183152 (translate me))
 
[[Категорија:Јужни бантоидни јазици| ]]
 
[[br:Yezhoù bantouek ar su]]
[[en:Southern Bantoid languages]]
[[hr:Južni bantoid jezici]]
[[io:Sud-Bantua lingui]]
[[pt:Línguas bantoides meridionais]]
[[simple:Southern Bantoid languages]]
[[sv:Sydbantoida språk]]

Прегледник