Разлика помеѓу преработките на „Витенберг (појаснување)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Bot: Migrating 9 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q353891 (translate me)
(Создадена страница со: '''Витенберг''' може да се однесува на: * Витенберг, Саксонија-Анхалт, Германија * [[В...)
 
с (Bot: Migrating 9 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q353891 (translate me))
 
 
{{disambig|geo|surname}}
 
[[de:Wittenberg (Begriffsklärung)]]
[[en:Wittenberg (disambiguation)]]
[[fy:Wittenberg]]
[[id:Wittenberg]]
[[it:Wittenberg (disambigua)]]
[[nl:Wittenberg]]
[[pl:Wittenberg]]
[[ru:Виттенберг (значения)]]
[[vo:Wittenberg]]

Прегледник