Разлика помеѓу преработките на „Светска турнеја UCI 2011“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Bot: Migrating 14 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q849092 (translate me)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам lv:2011. gada UCI World Tour во lv:2011. gada UCI WorldTour)
с (Bot: Migrating 14 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q849092 (translate me))
[[Категорија:Светска турнеја UCI 2011| ]]
 
[[ca:UCI World Tour 2011]]
[[da:UCI World Tour 2011]]
[[de:UCI World Tour 2011]]
[[en:2011 UCI World Tour]]
[[es:UCI WorldTour 2011]]
[[fr:UCI World Tour 2011]]
[[it:UCI World Tour 2011]]
[[lv:2011. gada UCI WorldTour]]
[[hu:2011-es UCI World Tour]]
[[nl:UCI World Tour 2011]]
[[ja:UCIワールドツアー2011]]
[[no:UCI WorldTour 2011]]
[[pl:UCI World Tour 2011]]
[[ru:Мировой Тур UCI 2011]]
[[fi:UCI World Tour 2011]]

Прегледник