Разлика помеѓу преработките на „Одисеја“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 95 бајти ,  пред 8 години
с
Отстрането уредувањето на 146.255.80.112 (разговор), вратено на последната верзија на Addbot
с (Отстрането уредувањето на 146.255.80.112 (разговор), вратено на последната верзија на Addbot)
== Наводи ==
{{наводи}}
odisej e sreken covek,tolku zeni da go sakaat a toj da odi po svojata,mislite ne mu bilo ubavo
 
== Надворешни врски ==

Прегледник